Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Covid-19 İle Mücadele
Ofis çalışanları için Covid-19 ile Mücadele nasıl olmalıdır? Ofis ortamında covid-19 ile mücadele de nelere dikkat edilmeli? .. Bu konulara makalemizde yer verdik, iyi okumalar dileriz.
OSGB Yönetmeliği
OSGB Yönetmeliği olarak da bilinen "İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğini" sizler için inceledik. İhtiyacınız olan bütün bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.
 Alışveriş Merkezlerinde İSG
Avm’lerde yüzlerce kişi çalışıyor ve her gün binlerce kişi avmlere gidiyor. Bu kadar büyük yapılar olan avmlerinde iş güvenliği gereksinimleri de büyük oluyor. Sizler için inceledik.
İş güvenliğinde yeni dönem başladı
Küçük işletmeler için yeni dönem başladı. Bugünden itibaren az tehlikeli alanlarda faaliyet gösteren ve 50’den az çalışanı olan işyerlerinde de artık iş güvenliği ve sağlığı hizmeti verilmesi esas olacak.
OSGB Firmaları Ne İş Yapar?
Herkesin bildiği gibi OSGB firmaları, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verir. Verilen bu hizmetlerin detaylarını bu yazımızda inceledik.
İş Kazalarında İhmal Zinciri
İş kazaları tehlikeli durum veya tehlikeli davranış sonucunda meydana gelir. Örneğin kişisel koruyucu donanım kullanmama tehlikeli davranış iken, çalışma zeminin temizlenmemiş olması tehlikeli durum olarak kabul edilir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın